Vážení zákazníci, z technických príčin nie je momentálne možné zadávať objednávky. Za spôsobené problémy sa Vám ospravedlňujeme.

Manikúra a pedikúra - TEESA

Manikúra a pedikúra sú dôležitou súčasťou starostlivosti o nechty a pokožku rúk a nôh. Pri manikúre sa staráme o nechty na rukách, zatiaľ čo pri pedikúre o nechty na nohách. Tieto procedúry zahŕňajú ostrihanie, tvarovanie a lakovanie nechtov, ako aj starostlivosť o kožu okolo nechtov a na pätoch. Brúsky na päty sú nástroje určené na odstránenie tvrdej kože a zväčšenie hladkosti pokožky na pätoch. Led lampy na nechty sa používajú na vytvrdzovanie gélových lakov, čím zabezpečujú dlhotrvajúce a odolné laky na nechty. Tieto postupy a nástroje spolu tvoria komplexnú starostlivosť o nechty a pokožku, čo prispieva k zdraviu, kráse a sebavedomiu. Pozrite si ponuku na Vyvado.sk.

Domáca Manikúra a Pedikúra: Svetlé nápady pre krásne nechty

Domáca Manikúra a Pedikúra: Svetlé nápady pre krásne nechty

Manikúra a pedikúra sú viac než len spôsob, ako udržať nechty v dobrej kondícii - sú to rituály sebaobsluhy, ktoré môžu pridať nádych luxusu do vášho bežného dňa. Aj keď navštevujete salón menej často, môžete si stále vychutnať kvalitné starostlivosti o nechty priamo z pohodlia vášho domova. V tomto článku vám prinášame niekoľko svetlých nápadov na to, ako si vychutnať domácu manikúru a pedikúru.