Vážení zákazníci, veľmi sa tešíme, že vás baví nakupovať v našom e-shope. Mnohé z našich produktov sú aj skvelým vianočným darčekom pre vašich blízkych. Darček však poteší, ak si ho obdarovaný môže rozbaliť priamo pod vianočným stromčekom, preto s objednávaním neváhajte! Doručiť včas vám vieme všetok tovar skladom objednaný najneskôr 14. 12. 2023. do 10:30 Po tomto termíne vám už však (aj vzhľadom na vyťaženosť kuriérskych služieb) nevieme garantovať dodanie tovaru do 24. 12. 2023. Ďakujeme za pochopenie!

Doprava a platba

Našim zákazníkom sa snažíme prinášať tie najlepšie ceny na nami ponúkané produkty, preto z dôvodu udržania čo najnižších cien, sú naše dodacie lehoty na tovar ku zákazníkovi v priemere 3 až 10 pracovných dní.

Dopravné náklady sa zákazník dozvie presne v závislosti na vybranom tovare v nákupnom košíku v procese objednávky  podľa veľkosti objednávky a zvoleného druhu dopravy.

Možné spôsoby dopravy:

 1. Výdajné miesta Zásielkovňa
 2. Výdajné miesta Parcel Shop GLS
 3. Kuriér na adresu

Možné spôsoby platby:

 1. Priama platba na náš bankový účet IBAN: SK70 8330 0000 0024 0211 8764 , VS: číslo objednávky, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
 2. Dobierka
 3. Online platba platobnou kartou, alebo prostredníctvom online platobných metód internetbankingu vybraných bánk prostredníctvom zabezpečenej online platobnej brány nášho partnera spoločnosti ComGate Payments, a.s., ktorá je licencovaná platobná inštitúcia pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Kontaktné údaje prevádzkovateľa platobnej brány:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

PLATBA KARTOU

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky, prípadne zadaním e-PIN vydaný Vašou bankou k Vašej platobnej karte, ktorý nájdete vo svojom internetovom bankovníctve alebo platbu overíte prostredníctvom mobilnej aplikácie Vašej banky, v závislosti od toho, aký spôsob overenia platieb cez internet máte u svojej banky nastavený.


ONLINE PLATBA BANKOVÝM PREVODOM

Online bankový prevod je platba prostredníctvom internetového bankovníctva s okamžitým potvrdením úhrady. Platobná brána ComGate umožňuje využívať na zaplatenie platby online aj štandardné bankové prevody v Slovenskej sporiteľni, Tatra banke a VUB Banke.

 1. Zo zoznamu bánk si zákazník vyberie svoju banku
 2. Po kliknutí na jedno z bankových tlačidiel je zákazník presmerovaný do online bankovníctva.
 3. Po prihlásení do internetového bankovníctva sa mu zobrazí predvyplnený platobný príkaz. V tomto príkaze nemá zákazník možnosť meniť čiastku, variabilný symbol alebo banku príjemcu.
 4. Po zaplatení dôjde k presmerovaniu zákazníka späť do e-shopu.

ŠTANDARDNÝ BANKOVÝ PREVOD

Klasický bankový prevod je spôsob platby, kedy platbu vykonávate z prostredia vášho internetového bankovníctva. Na rozdiel od online bankového prevodu sa vám nezobrazia žiadne predvyplnené údaje, všetko musíte vyplniť ručne. Platbu si však môžete uľahčiť pomocou QR kódu.

 1. Pokiaľ zákazník nenájde svoju banku medzi online bankovými prevodmi, zvolí metódu ostatné banky.
 2. Potom sa mu zobrazia platobné údaje k platbe ako číslo účtu protistrany, čiastka a variabilný symbol.
 3. Zákazník sa prihlási do svojho internetového bankovníctva. Tu zadá údaje, ktoré zobrazila platobná brána.
 4. V prípade, že mobil zákazníka podporuje čítanie QR kódov, môže zákazník zaplatiť pomocou QR platby.
 5. Po zadaní údajov k platbe alebo ich načítaní cez QR kód je možné platbu potvrdiť.
 6. Po zaplatení dôjde k presmerovaniu zákazníka späť do e-shopu