Vážení zákazníci, z technologických dôvodov bude naša telefonická podpora v dňoch 15.9. - 18.9.2023 dočasne nedostupná. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať emailom na našej emailovej adrese info@vyvado.sk

Zvončeky, zásuvky na diaľkové ovládanie, detektory dymu a alarmy - Vybrať záručnú dobu - + 3 roky predĺžená záruka

Bezdrôtový zvonček je výborným riešením na miesta, kde nie je možné nainštalovať klasický elektrický zvonček s drôtovým pripojením. Medzi jeho najväčšie výhody patrí veľmi ľahká montáž a možnosť pripojenia viacerých zariadení súčasne.

Bezdrôtové domové zvončeky majú najväčšiu výhodu vo svojej veľmi jednoduchej montáži. Skladajú sa totiž len z dvoch častí – vnútornej a vonkajšej jednotky. Vnútorná jednotka slúži ako zdroj, ktorý je umiestnený vo vnútri domácnosti. Vonkajšiu jednotku potom umiestnite na požadované miesto, teda väčšinou k domovým dverám alebo ku bránke.

Detektor vám pomôže komplexne zabezpečiť vašu domácnosť. Zvukový signál vás upozorní na nepozvaných hostí, šíriaci sa požiar či unikajúcu vodu, rovnako ako na únik všemožných nebezpečných plynov.

Detektor dymu (po anglicky smoke detector) a hlásič požiaru vám pomôžu na prípadný oheň zareagovať včas, než sa stihne rozrásť do rozsiahleho požiaru. S dnešnými prístrojmi už môžete komunikovať aj pomocou telefónu.