Vážení zákazníci, veľmi sa tešíme, že vás baví nakupovať v našom e-shope. Mnohé z našich produktov sú aj skvelým vianočným darčekom pre vašich blízkych. Darček však poteší, ak si ho obdarovaný môže rozbaliť priamo pod vianočným stromčekom, preto s objednávaním neváhajte! Doručiť včas vám vieme všetok tovar skladom objednaný najneskôr 14. 12. 2023. do 10:30 Po tomto termíne vám už však (aj vzhľadom na vyťaženosť kuriérskych služieb) nevieme garantovať dodanie tovaru do 24. 12. 2023. Ďakujeme za pochopenie!

Zvončeky, zásuvky na diaľkové ovládanie, detektory dymu a alarmy - GreenBlue

Bezdrôtový zvonček je výborným riešením na miesta, kde nie je možné nainštalovať klasický elektrický zvonček s drôtovým pripojením. Medzi jeho najväčšie výhody patrí veľmi ľahká montáž a možnosť pripojenia viacerých zariadení súčasne.

Bezdrôtové domové zvončeky majú najväčšiu výhodu vo svojej veľmi jednoduchej montáži. Skladajú sa totiž len z dvoch častí – vnútornej a vonkajšej jednotky. Vnútorná jednotka slúži ako zdroj, ktorý je umiestnený vo vnútri domácnosti. Vonkajšiu jednotku potom umiestnite na požadované miesto, teda väčšinou k domovým dverám alebo ku bránke.

Detektor vám pomôže komplexne zabezpečiť vašu domácnosť. Zvukový signál vás upozorní na nepozvaných hostí, šíriaci sa požiar či unikajúcu vodu, rovnako ako na únik všemožných nebezpečných plynov.

Detektor dymu (po anglicky smoke detector) a hlásič požiaru vám pomôžu na prípadný oheň zareagovať včas, než sa stihne rozrásť do rozsiahleho požiaru. S dnešnými prístrojmi už môžete komunikovať aj pomocou telefónu.