Vážení zákazníci, veľmi sa tešíme, že vás baví nakupovať v našom e-shope. Mnohé z našich produktov sú aj skvelým vianočným darčekom pre vašich blízkych. Darček však poteší, ak si ho obdarovaný môže rozbaliť priamo pod vianočným stromčekom, preto s objednávaním neváhajte! Doručiť včas vám vieme všetok tovar skladom objednaný najneskôr 14. 12. 2023. do 10:30 Po tomto termíne vám už však (aj vzhľadom na vyťaženosť kuriérskych služieb) nevieme garantovať dodanie tovaru do 24. 12. 2023. Ďakujeme za pochopenie!

Náradie - REBEL

Náradie je základom pre každého majiteľa domu alebo majiteľa dielne. V súčasnej dobe existuje veľa druhov náradia pre rôzne účely. Niektoré základné nástroje by mali byť v každej sade náradia, aby boli schopní riešiť bežné problémy v domácnosti.

Jedným z najzákladnejších nástrojov je kladivo, ktoré sa používa na zabíjanie hrotov, skrutiek alebo klincov do dreva alebo do steny. Ďalším základným nástrojom je skrutkovač, ktorý sa používa na zasúvanie skrutiek alebo na odvíjanie. Skrutkovač je k dispozícii v elektrických alebo batériových variantách a s rôznymi veľkosťami bitov na skrutky.

Zváracie zariadenie sa používa na zváranie kovových dielov. Zváracie stroje môžu byť buď elektrické alebo plynové a majú rôzne veľkosti a výkony. Zváracie zariadenia sa používajú na zváranie rôznych kovových dielov, ako sú napríklad rúry, plechy, kovové konštrukcie a podobne.

Klíče sú nástroje na utahovanie alebo uvoľňovanie skrutiek a matic. Môžu byť k dispozícii v mnohých veľkostiach a tvaroch a používajú sa pre rôzne účely. Niektoré základné druhy klíčov zahŕňajú ploché klíče, rúrkové klíče, nástrčné klíče a podobne.

Vrták sa používa na vŕtanie otvorov do rôznych materiálov. Vrtáky sú k dispozícii v mnohých veľkostiach a typoch a sú vhodné na vŕtanie otvorov do dreva, kovu, betónu a podobne.

Ku každému typu náradia existuje mnoho ďalších doplnkových nástrojov, ktoré zlepšujú ich funkčnosť a použiteľnosť. Je dôležité mať k dispozícii správne nástroje pre rôzne účely, aby sa práca uskutočňovala efektívne a bezpečne.